شرکت سهامی خاص مهر پارس لیدوما با تجربه ای بیش از یک دهه در زمینه ترخیص کالا، واردات ، صادرات کالا توانسته است کمک شایانی در ارائه این خدمات به مشتریان خود داشته باشد. این شرکت با شماره ثبت  و شناسه ملی ۳۰۰۰۳ در تاریخ ۱۳۸۹/۰۳/۳۱ به ثبت رسیده است . همچنین این شرکت با در اختیار داشتن دفتر فعال در کشور امارات و شهر دبی و نیروی انسانی شایسته و مجرب یکی از خوشنام ترین مجموعه های خدماتی در زمینه ترخیص کالا از گمرکات داخلی و خارجی می باشد که توانسته است طی سال ها فعالیت مستمر خدمات ترخیص کالا و مشاوره بازرگانی تعدادی از معتبرترین شرکت های تجاری  و صنعتی به عهده بگیرد. آگاهی از نیاز و خواسته های مشتریان از طریق مراجعه و تحقیق به منظور ارائه خدمات مطلوب و افزایش سطح رضایت آنان از مهم ترین خط مشی های این شرکت به شمار می آید. پرسنل این شرکت خود را در برابر یکایک مشتریان خود را مسئول و موظف به ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات می دانند. تنوع خدمات و محصولات شرکت، نیاز های مختلف مشتریان و مصرف کنندگان نهایی را پوشش داده است. این امر به مشتریان کمک می کند به راحتی و با صرف کمترین هزینه نیازهای خود از قبیل سفارش کالا، ترخیص کالا، امور مربوط به پرداخت های ارزی و همچنین بیمه و نهایتا تحویل کالا در مقصد مورد نظر را با اطمینان خاطر انجام دهد.

خدمات بازرگانی این شرکت عبارتند از : خرید کالا از خارج از کشور و تحویل به مشتری در ایران و تسویه حساب بعد از دریافت کالا، ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور امارات به صورت هوایی و دریایی، ترخیص کالا به صورت ترانزیت از منطه آزاد جبل علی ، خرید کالا از وب سایت های معتبر خارجی نظیر Alibaba, eBay, amazon و .... ، امور انبار داری و بسته بندی و تحویل کالا در دبی ، کلیه پرداخت های ارزی از طریق کشور امارات در کوتاه ترین زمان، طرف قرارداد با شرکت های حمل و نقل معتبر خارجی، امکان خرید کالا توسط مشتری و استفاده از اکانت DHL.FEDEX.UPS،

اهداف شرکت مهر پارس لیدوما:  امانت داری و رعایت محرمانه بودن امور تجاری بازرگانان، حفظ امنیت اقتصادی و مالی وارد کنندگان و تجار محترم ، صداقت، سرعت و دقت در عملیات اجرایی، ارائه به موقع اطلاعات به صاحب کالا، تحویل و ترخیص کالا در حداقل زمان ممکن

خدمات ما

دریافت بسته های شما در آدرس دبی

ما این امکان را برای شما فراهم کردیم تا با استفاده از مزایای این شرکت در دبی ،کالای خود را در تمام دنیا به راحتی خرید نموده و با صرف کوتاه ترین زمان در دبی و ایران تحویل بگیرید.

اطلاعات بیشتر

شما می توانید قبل از خرید کالای خود با تماس با کارشناسان این شرکت جهت نحوه خرید و حمل کالا مشاوره رایگان دریافت نمایید.
تماس با ما

بسته بندی و انبار داری

امکان دارد مشتری تصمیم به دپو کردن بارگرفته و آنرا پس از گذشت مدت زمانی بصورت یکجا یا تدریجی به مقصد ارسال نماید. همچنین ممکن است مشتری مایل به تغییر بسته بندی کالای خود متناسب با نیاز بازار کشور مقصد باشد.

درخواست مشاوره

شرکت مهر پارس با در اختیار داشتن انبارهای بزرگ در دبی، قادر به پاسخگویی به نیازهای مشتریان عزیز میباشد. جهت اطلاع از نرخ انبار داری و هزینه های حمل و نقل در دبی با شماره تماس های درج شده در وب سایت در ارتباط باشید.

تحویل و ارسال کالا به ایران

مشتریان میتوانند کالاهای خود را ازطریق لنج های مستقر در شارجه یا دبی به ایران حمل نمایند؛ ما پس از انجام پروسه های تشریفات گمرکی ،بارهای مشتریان را به لنج تحویل می دهیم.
لنجها معمولا قادر به حمل بار بصورت کانتینری نیستند، پس نیاز است تحویل بار به آنها بصورت بسته ای باشد. مشتریان گرامی میتوانند بارهای خود را در انبار گروه تجاری مهر پارس نگهداری کرده و نهایتا طی پارت های با وزن و ابعاد مناسب لنج ها به سمت ایران ارسال نمایند.

ارسال کالا به ایران بصورت تضمینی

هر شرکت باربری حرفه ای باید بتواند سطح گسترده ای از خدمات باربری را ارائه دهد. علاوه بر خدماتی که گروه تجاری مهر پارس ارائه میدهد سرویس ارسال کالا به صورت تضمینی به آدرس مشتری در ایران نیز فعال میباشد.

درخواست مشاوره

با کارشناسان این شرکت جهت نحوه خرید و حمل کالا مشاوره رایگان دریافت نمایید.
مشاوره رایگان